سفیران سلسله الذهب نیشابور
کلمه لا اله الا الله حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی. بشروطها و انا من شروطها.
دوای میانمار


رهبر انقلاب در ابتدای درس خارج فقه:

مرگ نوبل

رهبر انقلاب صبح امروز در حسینیه امام خمینی و در ابتدای درس خارج فقه خود، درباره فاجعه کشتار مسلمانان مظلوم میانمار و لزوم فریاد دولتهای مسلمان علیه این فاجعه صحبت کردند و وظیفه جمهوری اسلامی را حفظ موضع شجاعانه و صریح در دفاع از مظلومین دانستند؛ بخش هایی از این  بیانات مهم ایشان را با هم می خوانیم.

هیچ در مقابل فاجعه

این مسأله‌ی حقیقتاً فاجعه‌آمیز میانمار حقیقتاً یک حادثه‌ی کم‌نظیر است. جلوی چشم کشورهای اسلامی، دولتهای اسلامی، جلوی چشم یک میلیارد و نیم مسلمان، جلوی چشم مجامع جهانیِ مدعی و دولتهای ریاکارِ دروغگویِ مدعیِ حقوق بشر، یک دولت بیرحمی جمع مردم بی‌پناه را می‌کشند، آتش می‌زنند، خانه‌هایشان را ویران می‌کنند، بیرون می‌کنند. حقیقتاً حادثه‌ی عجیبی است این و هیچ عکس‌العملِ به معنای واقعی کلمه هم مشاهده نمی‌شود.

اقدام عملی

راه چاره این است که دولتهای مسلمان عملاً وارد بشوند. البته منظور از اقدام عملی، لشکرکشی نیست بلکه باید فشار سیاسی، اقتصادی و تجاری خود را بر دولت میانمار افزایش دهند و علیه این جنایات در مجامع جهانی فریاد بکشند.

افتخار جمهوری اسلامی

جمهوری اسلامی این افتخار را برای خودش باید حفظ کند که علناً، صریحاً علیه ظلم حرف بزند، چه این ظلم در مناطق اشغال‌شده‌ی به وسیله‌ی صهیونیستها باشد، چه در کشور یمن و بمباران مردم یمن باشد، چه در بحرین باشد، چه در هر نقطه‌ی دیگری و چه در میانمار. باید نسبت به اینها جمهوری اسلامی موضع شجاعانه و صریح خودش را اتخاذ کند.

مرگ نوبل

تقلیل فاجعه میانمار به یک درگیری مذهبی بین مسلمانان و بودایی‌ها درست نیست. البته ممکن است در این حادثه تعصب مذهبی تأثیر داشته باشد اما این قضیه، یک قضیه سیاسی است، زیرا مجری آن، دولت #میانمار است و در رأس آن دولت نیز زنی بی‌رحم قرار دارد که برنده جایزه صلح نوبل بوده و با این اتفاقات، در واقع، مرگ جایزه صلح نوبل رقم خورد.


دولتهای مسلمان باید علیه این جنایات در مجامع جهانی فریاد بکشند.

جمهوری اسلامی موضع شجاعانه و صریح خودش را اتخاذ کند.

ا این اتفاقات، در واقع، مرگ جایزه صلح نوبل رقم خورد.

http://nojavan.khamenei.ir/assets/contents/gallery-238/gallery/13960606_6968_l_001.jpg
نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها : دوای میانمار،
لینک های مرتبط :


مانیتورینگ جام؛

انعکاس هشدار رهبر انقلاب به «آمریکای شرور» در رسانه‌های بیگانه

مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی، صبح یکشنبه با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد. بازتاب بیرونی بیانات مهم ایشان از منظرتان می‌گذرد.

آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب انعکاس هشدار رهبر انقلاب به «آمریکای شرور» در رسانه‌های بیگانه

 

رویترز: آیت الله خامنه ای، رهبر ایران نسبت به هر حرکت غلط آمریکا در توافق هسته ای هشدار داد.

 

 

الجزیره: آیت الله خامنه ای گفت که ایران یک کشور قدرتمند است و در برابر فشارها تعظیم نخواهد کرد.

 

 

ایندیپندنت: آیت الله خامنه ای تأکید کرد که ایران ثابت قدم خواهد بود و تسلیم فشارهای آمریکا نمی‌شود.

 

 

جروزالم پست: رهبر ایران در جمع فارغ التحصیلان آکادمی انتظامی ایران گفت که نگرش آمریکا علی‌رغم تعهدات واشنگتن در مذاکرات، قلدرمآبانه و ناعادلانه است.

 

 

بی بی سی: همزمان با سفر بالاترین مقام اجرایی ایران به نیویورک، آیت الله خامنه ای به‌شدت از آمریکا انتقاد و مسؤولان آن کشور را "دروغگو" خطاب کرد.

 

 

دویچه وله: رهبر جمهوری اسلامی بر سیاست قدرت‌گیری ایران در برابر نظام سلطه تأکید کرد و گفت: «اگر ما کوتاه بیاییم، دشمن جلو خواهد آمد.»

 

 

رادیو فرانسه: رهبر ایران می‌گوید آمریکا در قضیه برجام هرروز یک "شرارت" و یک "شیطنت" نشان می‌دهد که نشانگر صحت گفته‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی است که آمریکا را «شیطان بزرگ» می‌خواند.

 

 

رادیو فردا: آیت الله خامنه ای ایالات‌متحده را متهم کرد که مخالف پیشرفت علمی ملت ایران است و در مقابل این حرکت مشروع، تحریم‌هایی ظالمانه را به ایران تحمیل کرده است.

 

 

العربیه: رهبر ایران از مسؤولان نظام خواست که در برابر فشارهای آمریکا به مردم خود متکی باشند.

 نوع مطلب : خبر، رهبـــــــــــــــــــــرم سید علی، بیانات امام خامنه ای، 
برچسب ها : انعکاس هشدار رهبر انقلاب به «آمریکای شرور» در رسانه‌های بیگانه،
لینک های مرتبط :


در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی؛

رهبر انقلاب: عقب‌نشینی در قاموس جمهوری اسلامی معنی ندارد

«به توفیق الهی و به همت جوانان ایران و جوانان مقاومت، بار دیگر بینی کارگزاران نظام سلطه به خاک مالیده خواهد شد.»

 مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی، صبح امروز (یکشنبه) با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.

حضرت آیت الله خامنه ای در ابتدای ورود به دانشگاه علوم انتظامی در محل یادمان شهدا حضور یافتند و با قرائت فاتحه، علو درجات شهدای نیروی انتظامی را از خداوند مسئلت کردند.

رهبر انقلاب اسلامی سپس از یگان‌های انتظامی، مرزبانی، و راهنمایی و رانندگیِ حاضر در میدان سان دیدند. ایشان همچنین جانبازان سرافراز حاضر در میدان را مورد تفقد قرار دادند.در این مراسم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سابقه‌ سردمداران نظام سلطه به‌ویژه آمریکا و دنباله‌روهای آن در ایجاد ناامنی در ایران، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، افزودند: با وجود همه‌ی اقدامات و حرکات شرارت‌آمیزی که برای سلب امنیت از کشور در طول ۳۸ سال گذشته انجام شد، اما سازمان‌های مسلح از جمله نیروی انتظامی و جوانان مؤمن، با کمال رشادت و قدرت ایستادند و از امنیت کشور دفاع کردند.


ایشان به مأموریت‌های متنوع و گسترده‌ی نیروی انتظامی در سراسر کشور اشاره کردند و گفتند: هیچ سازمان و نیرویی به اندازه‌ی نیروی انتظامی در مقابل چشم مردم قرار ندارد و بر همین اساس، «توانایی، قدرت، اقدام به‌موقع و رشادت این نیرو»، مایه‌ی افتخار و سربلندی برای نظام است.

 

فرمانده کل قوا با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی با تأمین امنیت مردم، زمینه‌ساز تأمین آبروی نظام جمهوری اسلامی می‌شود، امنیت کشور را در ناامنی کنونی منطقه، مثال‌زدنی خواندند و خاطرنشان کردند: در شرایطی که دست‌های آلوده‌ی دشمنان، بذر تروریسم را در منطقه پاشیده‌اند، تأمین امنیت کشور و همچنین مقابله‌ی نیروی انتظامی با مفاسد و اشرار، بسیار حائز اهمیت است و این نقش باید از بُعدِ علمی، تحقیقی، تجربی و مهارت‌آموزی در مراکزی همچون دانشگاه نیروی انتظامی، روزبه‌روز تقویت و با جدیت پیگیری شود.

 

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: ما باید نیروی انتظامی در ترازِ جمهوری اسلامی و دولت اسلامی و یک جامعه‌ی اسلامی و قرآنی داشته باشیم و به توفیق الهی می‌توانیم به چنین هدفی برسیم.

 

ایشان با تأکید بر لزومِ اقتدار همراه با محبت و صمیمت با مردم، گفتند: پایبندی به قانون و جرئت و دلیری برای اجرای بی‌ملاحظه‌ی آن، وظایف اصلی نیروی انتظامی است.

 

رهبر انقلاب اسلامی سپس در تبیین علت ناامنی کنونی در منطقه، به دخالت‌های شرارت‌آمیز و شیطنت‌آمیز آمریکا و صهیونیسم برای نفوذ در منطقه و تأمین منافع نامشروع خود و تضعیف ملت‌ها اشاره کردند و افزودند: آن‌ها یک روز داعش را به‌وجود می‌آورند و هنگامی که با همت مقاومت و جوانان مؤمن، داعش به نفس‌های آخر خود رسیده است، به‌دنبال راه‌های خباثت‌آمیز دیگر می‌روند اما به توفیق الهی و به همت جوانان ایران و جوانان مقاومت، بار دیگر بینی کارگزاران نظام سلطه به خاک مالیده خواهد شد.

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، تنها راه مقابله با نفوذ و طمع‌ورزی قدرت‌های سلطه‌گر به‌ویژه آمریکا را، احساس توانایی ملت‌ها و دولت‌های منطقه و به‌کارگیری آن، دانستند و تأکید کردند: اگر ما کوتاه بیاییم، دشمن جلو خواهد آمد.

 

ایشان در همین خصوص به گستاخی و وقاحت آمریکا در قضیه‌ی برجام اشاره کردند و افزودند: آن‌ها در این موضوع، هر روز از خود یک شرارت و یک شیطنت نشان می‌دهند که نشانگر صحت فرمایش امام بزرگوار است که آمریکا را شیطان بزرگ می‌خواندند، و حقیقتاً رژیم ایالات متحده‌ی آمریکا، خبیث‌ترینِ شیطان‌ها است.

 

رهبر انقلاب اسلامی با مروری کوتاه بر علت تلاش و رویکرد علمی دانشمندان ایرانی برای دستیابی به دانش هسته‌ای گفتند: بر اساس برآورد کارشناسی و دقیق متخصصان، کشور تا چندسال آینده برای تأمین برق خود نیازمند حداقل ۲۰ هزار مگاوات برق تولیدی از نیروگاه‌های هسته‌ای است و بر همین اساس ملت ایران برای تأمین نیاز خود، به‌دنبال یک مسیر علمی و عملی و یک اقدام مشروع و صحیح و بی‌خطر رفت اما آمریکا که مخالف پیشرفت علمی ملت ایران و دیگر ملت‌ها است، در مقابل این حرکت مشروع ایستاد و تحریم‌های ظالمانه را تحمیل کرد.

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: مسئولان کشور به این نتیجه رسیدند که مذاکره کنند و از بخشی از حق خود نیز صرف‌نظر کنند تا تحریم‌ها برداشته شود اما امروز می‌بینیم علی‌رغم همه‌ی قرارها و تعهدها و بحث‌های فراوان در مذاکرات، برخورد آمریکا با این مذاکرات و نتیجه‌ی آن، کاملاً ظالمانه، قلدرمآبانه و زورگویانه است.

 

ایشان با طرح این سؤال که «ملت ایران و مسئولان در مقابل این حرکت خصمانه‌ی دشمن، چه اقدامی باید انجام دهند؟» تأکید کردند: مسئولان باید به سردمداران فاسدِ رژیم ایالات متحده‌ی آمریکا اثبات کنند که به مردم خود متکی هستند و ملت ایران که ملتی مقتدر است، به برکت اسلام، زیر بار زور نمی‌رود و کُرنش نخواهد کرد.

 

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: آمریکایی‌ها بدانند ملت ایران بر مواضع شرافتمندانه و قدرتمندانه‌ی خود خواهد ایستاد و در مسائل مهمِ مربوط به منافع ملی، عقب‌نشینی در قاموس جمهوری اسلامی معنی ندارد و پیش خواهد رفت.

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: دشمن بداند، اگر زورگویی و قلدرمآبی در نقاط دیگر جهان جواب می‌دهد، در جمهوری اسلامی جواب نخواهد داد و این نظام، راست‌قامت و مقتدر ایستاده است.

 

ایشان، علت خصومت‌ورزی روزافزون با ملت ایران را «الهام‌بخشی برای ملت‌های دیگر» دانستند و افزودند: مسئولان فاسد، دروغگو و فریبکارِ آمریکا، وقیحانه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی را به دروغ‌گویی متهم می‌کنند، درحالی‌که ملت ایران صادقانه حرکت و اقدام کرده و صادقانه نیز این مسیر را تا آخر خواهد پیمود.

 

رهبر انقلاب اسلامی خطاب به مسئولان آمریکایی تأکید کردند: دروغگو شما هستید؛ دروغگو کسانی هستند که برای هیچ ملتی، سعادت و خوشبختی قائل نیستند و تأمین منافع نامشروع خود را به هر قیمتی جایز می‌دانند.

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: ملت ایران محکم ایستاده است و هر حرکت غلط نظام سلطه در قضیه‌ی برجام، با عکس‌العمل جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد.

 

ایشان در بخش پایانی سخنان خود، به موضوع تصادفات جاده‌ای اشاره کردند و با تأکید بر لزوم برنامه‌ریزی دقیق، سریع و جامع برای مقابله با این مسئله و موضوعاتی همچون مقابله با قاچاق مواد مخدر و اشرار، گفتند: در موضوع تصادفات جاده‌ای باید نیروی انتظامی و دستگاه‌های دیگر همچون وزارت راه و مراکز صنعتی، سهم خود را در جلوگیری از بروز چنین حوادث تلخ و ناگواری مشخص کنند و با برطرف کردن نقاط ضعف، وظیفه‌ی خود را انجام دهند.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین به مسئولان دولت برای کمک به نیروی انتظامی، تأکید کردند.در این مراسم، سردار سرتیپ اشتری فرمانده نیروی انتظامی در سخنانی با بیان اینکه خادمان مردم در این نیرو بر آنند تا پلیسی شایسته برای نظام و خدمتگزاری بی‌منت برای مردم باشند، افزود: «ارتقای توانمندی‌های مأموریتی و رزمی»، «تشکیل قرارگاه‌های عملیاتی»، «مراقبت مستمر از مرزها» و «مقابله‌ی بی‌امان با اخلال‌گران در نظم و امنیت عمومی» سرلوحه‌ی برنامه‌های نیروی انتظامی است.

 

سردار بختیاری فرمانده دانشگاه علوم انتظامی نیز گزارشی از اقدامات و برنامه‌های علمی، فرهنگی، آموزشی و تقویت توان رزمی این دانشگاه بیان کرد.

 

در این مراسم تعدادی از فرماندهان، مدیران و اساتید نمونه‌ی دانشگاه علوم انتظامی، هدایای خود را از دست فرمانده کل قوا دریافت کردند و دو نماینده‌ی دانشجویان این دانشگاه مفتخر به دریافت درجه و سردوشی شدند.

اجرای طرح میثاق با شهدا و رزمایش میدانی، بخش دیگری از مراسم دانش‌آموختگی دانشگاه علوم انتظامی بود.

همچنین در این مراسم، یگان‌های حاضر در میدان از مقابل فرمانده کل قوا رژه رفتند.

 

نوع مطلب : خبر، رهبـــــــــــــــــــــرم سید علی، بیانات امام خامنه ای، 
برچسب ها : رهبر انقلاب: عقب‌نشینی در قاموس جمهوری اسلامی معنی ندارد،
لینک های مرتبط :


خبرگزاری روسی: ایران اسرائیل را ترساند

خبرگزاری روسی نوشت: بمب 10 تنی علامت ترسناکی است که ایران برای اسرائیل ارسال کرد.

 خبرگزاری روسی در گزارش نوشت: بمب 10 تنی علامت ترسناکی است که ایران برای اسرائیل ارسال کرد. اسپوتنیک در این گزارش آورده است: به عقیده کارشناس روس، اعلام ساخت بمب غیرهسته‌ای قدرتمند ۱۰ تنی در ایران، ارسال علامت برای دشمنان بالقوه ایران در منطقه، بخصوص اسرائیل است.
 

ولادیمیر کارووین کارشناس مرکز تحقیقات سیاسی-نظامی در دانشگاه روابط بین الملل زیر نظر وزارت امور خارجه روسیه معتقد است که جمهوری اسلامی ایران با ساخت بمب غیرهسته‌ای قدرتمند 10 تنی ویژه حملات هوایی، در حقیقت قصد دارد قدرت نظامی خویش را به همه دشمنان بالقوه خود در منطقه، بخصوص اسرائیل (رژیم صهیونیستی) نشان دهد.
 

روند توسعه اوضاع در خاورمیانه نشان می دهد که ایران در حال افزایش نفوذ خویش است. برای مثال اسرائیل بشدت نگران آن شده که ایران در خاک سوریه به مرزهای آن نزدیک شده است. به احتمال زیاد اعلام ساخت یک بمب غیرهسته‌ای قدرتمند هوایی در ایران هم ارسال علامت مشخصی برای اسرائیل و دیگر دشمنان بالقوه جمهوری اسلامی باشد.
 

در عین حال  بمبی به وزن 10 تن، یک محموله بسیار جدی است که تنها توسط هواپیماهای ترابری نظامی نظیر «ایل-76» ساخت روسیه قابل حمل است.  ساخت چنین مهمات جنگی، خبری غیرمنتظره نیست و اتحاد جماهیر شوروی در سالهای جنگ بزرگ میهنی (جنگ جهانی دوم) از بمب 5 تنی استفاده کرده بود و10 سال قبل هم چنین بمبی توسط آمریکایی‌ها در افغانستان بکار گرفته شد.نوع مطلب : خدا، خبر، حزب الله، ضداسرائیل، 
برچسب ها : خبرگزاری روسی: ایران اسرائیل را ترساند،
لینک های مرتبط :


دیدار یک ساعته ترامپ و نتانیاهو علیه ایران

به گزارش رسانه ها، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، در جریان دیدار یک ساعته خود با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نیویورک، گفته به زودی در مورد برجام تصمیم خواهد گرفت.

 خبری که روز دوشنبه ۲۷ شهریور (۱۸ سپتامبر) از جملات ابتدایی این دو نفر پس از ملاقات منتشر شده، حکایت دارد نتانیاهو در همان ابتدا به رئیس جمهور آمریکا گفته است: "تحت رهبری شما، اتحاد آمریکا و اسرائیل از هر زمان دیگر قوی تر است."

 

نخست وزیر اسرائیل در ادامه، بر اهمیت آنچه "عقب زدن تجاوزات فزاینده ایران در منطقه" نامیده، تاکید کرده است.

 

دونالد ترامپ در ادامه دیدار، در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه "آیا شما قصد دارید توافق هسته ای با ایران را حفظ کنید؟" گفته: "به زودی خواهیم دید."

 

پیشتر، رسانه های اسرائیل نوشته بودند که بنیامین نتانیاهو با فهرستی از تغییرات پیشنهادی مد نظر خود در برجام به دیدار ترامپ رفته، اما هنوز در مورد محتوای این پیشنهادها اطلاعی در دست نیست.

 

به گزارش صدای آمریکا، البته به نظر میرسد دونالد ترامپ در این نشست تا حدی بنیامین نتانیاهو را غافلگیر کرده باشد. نتانیاهو احتمالا انتظار داشت که رییس جمهور آمریکا در برابر دوربین رسانه ها علیه 'توافق بد' برجام و 'استقرار نظامی ایران در سوریه' صحبت کند ولی دونالد ترامپ خیلی سریع موضوع نه چندان خوشایند روند صلح را پیش کشید و گفت که برخلاف آن چه تاریخ نشان داده صلح اسرائیل و فلسطینی ها امکان پذیر است و یک موفقیت شگفت انگیز خواهد بود.

 

با وجود توافق جهانی بر سر ادامه اجرای برجام، رئیس‌جمهور آمریکا بارها با این توافق مخالفت کرده و گفته در ماه اکتبر همه شاهد اقدام او در برابر این پیمان بین المللی خواهند بود.

 

ترامپ هفته پیش و در جریان سفر به مناطق آسیب دیده فلوریدا در گفتگو با خبرنگاران توافق با ایران را "بدترین توافقی" توصیف کرد که تاکنون دیده است.

 

همزمان در روز دوشنبه ریک پری وزیر انرژی آمریکا در یک نشست آژانس بین المللی انرژی اتمی به نقل از ترامپ گفت که اگر نظارت بر برجام کافی نباشد آمریکا از آن خارج خواهد شد.

 

او در کنفرانس عمومی این سازمان در وین به نقل از رئیس جمهور آمریکا گفت که "ما یک توافق که با قوت اعمال نشده باشد یا نظارت بر آن کافی نباشد را قبول نمی کنیم."

 

حدود سه هفته پیش آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش تازه خود پایبندی ایران به توافق هسته‌ای را تائید کرد.

 

به گزارش بی بی سی، روز گذشته فرانسه با دفاع سرسخت از توافق هسته‌ای با ایران، پیشنهاد مذاکراتی برای تقویت این توافق بعد از پایان دوره ده ساله آن در سال ۲۰۲۵ میلادی را داده است.

 

ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه، که برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک رفته، حفظ این توافق را برای جلوگیری از دستیابی سایر کشورهای منطقه به سلاح‌های هسته‌ای را ضروری خواند.

 

او گفت: "حفظ این توافق برای جلوگیری از گسترش (تسلیحات هسته‌ای) ضروری است. در زمانی که ما شاهد تهدید کره شمالی هستیم، باید این روند را حفظ کنیم."

 

وزیر خارجه فرانسه گفت: "فرانسه سعی می‌کند تا دونالد ترامپ را به حفظ این انتخاب (توافق هسته‌ای) قانع کند؛ حتی اگر کارهایی برای تکمیل آن (بعد از سال ۲۰۲۵) انجام شود."

 

لودریان در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک گفت شکست توافق هسته‌ای ایران به جنگ تسلیحاتی در منطقه منجر خواهد شد.

 

نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها : دیدار یک ساعته ترامپ و نتانیاهو علیه ایران،
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 10 )    1   2   3   4   5   6   7   ...   
مطالب اخیر
موضوعات
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

سفیران سلسله الذهب نیشابور

شکوه سرخ

هیئت رزمندگان اسلام نیشابور

موسسه قرآنی سلسله الذهب خراسان رضوی

شهدای گمنام نیشابور

مجمع حامیان ولایت نیشابور

 شاهدان سلسله الذهب نیشابور .شهدای مسجدجامع نیشابور

شهیداندرود

یاران عاشق . شهدای ینگجه سرولایت نیشابور

مدرسه عشق

شهدای اصناف وبازار یاران سلسله الذهب

سفیران نبی اکرم شهدای شهرک بهداری وفرهنگیان نیشابور

شهدای فدیشه نیشابور

شهدای بار

شهیدان خروین ( فرستادگان رضا )

ستارگان خاک باغشن

شهدای خرمبک

سردار شهید نورعلی شوشتری

سردار شهید عبدالحسین برونسی

سردار شهید محمد جواد مهدیان پور

سردار شهید علی دشتی

سردار شهید علی اکبر بشنیجی

سردار شهید محمد علی قدمیاری

سردار شهید کریم اندرابی

سردار شهید حسین دهنوی

سردار شهید محمد حصاری

سردار شهید عباس یوسفی

سردار شهید احمدرضا رحمتی

سردار شهید سید احمد عابدی

سردار شهید سید قاسم موسوی

سردار شهید ابراهیم رودیان

سردار شهید محسن قاضی

سردار شهید عباس خواجه بچه

سردار شهید محمد ابراهیم دامنجانی

سردار شهید سید محمود حسینی ادیب

سردار شهید محمد علی فخریان

سردار شهید همتی

سردار شهید عباسعلی دهنوی

سردار شهید علی اصغر اسدی

سردار شهید علی صادقی

سردار شهید غلامرضا باخدا

سردار شهید رمضانعلی پیرانی

سردار شهید ابوالفضل غفورزاده

سردار شهید حسن فیوجی مقدم

سردار شهید قربانعلی سرچاهی

سردارشهید سیداسماعیل حسینی ثانی

سردار شهید محمد صادق قدسی

سردار شهید احمد ترشیزی

سردار شهید مصطفی مشکیان

  امیر خلبان شهید عزیز الله جعفری

www.rovzane.com
سایت رسمی سربازان اسلام; www.sarbazaneislam.com
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic