سفیران سلسله الذهب نیشابور
کلمه لا اله الا الله حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی. بشروطها و انا من شروطها.
نوجوان

انفجارظرفیت های درونی
http://nojavan.khamenei.ir/assets/contents/gallery-6/gallery/13940303_7170_l_001.jpg
نوع مطلب : پوستر، عکس، 
برچسب ها : نوجوان انفجارظرفیت های درونی،
لینک های مرتبط :


ظلم به اولین فیلم با موضوع مدافعان حرم/ سینما در خدمت فیلم های خنثی و کم اهمیت

سهم اولین فیلم سینمایی با موضوع داعش و مدافعان حرم از اکران، فقط شش سینماست!

به گزارشسفیران سلسله الذهب نیشابور، فیلم «جشن تولد» اولین فیلم سینمایی با روایت مجاهدت‌های مدافعان حرم در تقابل با داعش است.

 

این فیلم، سال گذشته و در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و روی پرده سینماهای کشورمان رفته است.

 

عباس لاجوردی، کارگردان جوان این فیلم است که در اولین تجربه کارگردانی خود فیلم «جشن تولد» را در سوریه ساخته است.

 

علی رام‌نورایی و احمد کاوری، بازیگران ایرانی این فیلم هستند که در کنار بازیگران سوری نقش‌آفرینی کرده‌اند.


 
اکران فیلم «جشن تولد» در حالی آغاز شده است که سهم این فیلم از کل سینماهای تهران فقط شش سالن نمایش فیلم است! این درحالی است که فیلم‌های دیگر که همزمان با این اثر روی پرده رفته‌اند به رغم موضوعات خنثی و کم اهمیت، چندین برابر «جشن تولد» سینما در اختیار دارند. به طور مثال فیلم «خوب، بد، جلف» حدود چهار برابر فیلم ضدداعش امکان نمایش یافته است.


 
متأسفانه فیلم‌هایی با موضوعات استراتژیک و ملی، با اینکه بسیار به ندرت ساخته می‌شوند اما موقع اکران نیز مظلوم و مغفول قرار می‌گیرند.
نوع مطلب : لبیک یازینب(س)(شهدای مدافع حرم)، کلنا عباسک یازینب(س)، کلنا فداک یازینب(س)، جانبازان مدافع حرم، مدافعان حرم، شهدا شرمنده ایم، خبر، 
برچسب ها : ظلم به اولین فیلم با موضوع مدافعان حرم/ سینما در خدمت فیلم های خنثی و کم اهمیت، کلنا عباسک یازینب(س)، کلنا فداک یازینب(س)، جانبازان مدافع حرم، شهدای مدافع حرم، مدافعان حرم، سهم اولین فیلم سینمایی با موضوع داعش و مدافعان حرم از اکران،
لینک های مرتبط :


نقدی بر نمایشگاه مفهومی لباس دفاع مقدس؛

حرکت خزنذه برای حذف چادر به نام دفاع مقدس +عکس

نمایشگاه لباس دفاع مقدس با ارائه مدل و لباس‌های مرسوم بازار و خیابان فقط سعی داشته است به گونه‌ای بی حجابی رواج یافته را در قالبی به اسم لباس دفاع مقدس «اسلامیزه» کند.

به گزارشسفیران سلسله الذهب نیشابور،نمایشگاه لباس دفاع مقدس با ارائه مدل و لباس‌های مرسوم بازار و خیابان فقط سعی داشته است به گونه‌ای بی حجابی رواج یافته را در قالبی به اسم لباس دفاع مقدس «اسلامیزه» کند. حذف چادر از سبد پوشش در این نمایشگاه به منزله تیر خلاصی است که بر پیکره حجاب اسلامی وارد شده است.

 

«دومین نمایشگاه مفهومی لباس دفاع مقدس» این روزها در فرهنگسرای نیاوران برپا شده است؛ نمایشگاهی که در پی صحبت درباره جنگ و فرهنگ به وجود آمده در آن است.

 

لازمه حرف زدن درباره هر موضوع مربوط به دفاع مقدس شناخت نسبت به اصل دفاع مقدس است. مختصراً درباره دفاع مقدس می‌گویم: دفاع مقدس یک واقعیت ملموس بود. واقعیتی که در آن، دین به معنای واقعی کلمه تبلور داشت. ایثار، شجاعت، غیرت، آزادگی و نهایتاً شهادت و هرآنچه می‌توان نام آن را ارزش گذاشت و به آن فخر کرد در دفاع مقدس به وجود آمد، که همگی برآمده از «دین» بود.

 

 

برای حرف زدن درباره این نمایشگاه، دیدن آثار ارائه شده در آن مهم است. می‌توان درباره علل و چیستی این نمایشگاه، بسیار سخن گفت. قصد نیت‌خوانی مجریان این مجموعه را هم نداریم. فکر و ایده ورود به موضوع لباس دفاع مقدس، ایده جذابی است؛ اما آیا صرفاً فکر و نیت خوب برای ارائه یک کار خوب کافی است؟

 

جنگ برای ما فرهنگی به ارمغان آورد تا شیوه‌ای از زندگی را که سال‌ها از آن دور شده بودیم، به یاد آوریم. سبک جدیدی از زندگی که هم اسلام داشت و هم ایران. جنگ ایثار و گذشت را به اوج رساند و مومنین مصداق این آیه قرآن شدند «وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَلَا تَفَرَّقُوا وَاذْكُرُوا نِعْمَتَ اللَّهِ عَلَیكُمْ إِذْ كُنْتُمْ أَعْدَاءً فَأَلَّفَ بَینَ قُلُوبِكُمْ فَأَصْبَحْتُمْ بِنِعْمَتِهِ إِخْوَانًا» و همگی به ریسمان خدا [قرآن و اسلام، و هرگونه وسیله وحدت‌]، چنگ زنید و پراکنده نشوید! و نعمت (بزرگ) خدا را بر خود، به یاد آرید که چگونه دشمن یکدیگر بودید و او میان دل‌های شما، الفت ایجاد کرد و به برکت نعمت او برادر شدید!

 

 

اینکه امام خمینی(ره) می‌فرمایند: «جنگ تحمیلی، احیاگر اسلام بود» به معنی همه جانبه بودن آن است. پس دفاع مقدس در همه جوانب زندگی برای ما الگو و مدل دارد و می‌توانیم از آن بهره ببریم و اگر نتوانسته‌ایم استخراج داشته باشیم به دلیل کم کاری‌های صورت گرفته است.

 

اما درباره نمایشگاه مفهومی لباس دفاع مقدس؛ «لباس» بحث پُر جَدلی است که درباره آن نمی‌توان یک جانبه حرف زد؛ اما وقتی از «لباس دفاع مقدس» حرف زده می‌شود، باید ابتدا به «المان‌ها» و «ارزش‌ها» اشاره کرد. حجاب اولین دستاورد مهم دوران دفاع مقدس در حیطه لباس و خانواده بود. زنانی که به برکت خون شهدا مورد عنایاتی قرار گرفتند و در پوشش خود متحول شدند بسیارند و موضوع «حجاب» مورد تاکید شهدا بوده است. شاهد مثال ما وصیت‌نامه‌های شهدا و تاکید آن‌ها بر حجاب و پوشش بوده است. «شهید ابراهیم هادی» یکی از شهیدانی است که پس از شهادت خود چنین تاثیراتی را گذاشته است.

 

نمایشگاه لباس دفاع مقدس حرف تازه و المانی را از دفاع مقدس برجسته نکرده است. این مجموعه با ارائه مدل و لباس‌های مرسوم بازار و خیابان فقط سعی داشته است به گونه‌ای بی حجابی رواج یافته را در قالبی به اسم لباس دفاع مقدس «اسلامیزه» کند. حذف چادر از سبد پوششی لباس، به منزله تیر خلاصی است که بر پیکره حجاب اسلامی وارد شده است.

 

باید از مجریان این نمایشگاه پرسید آیا زنان ما در دوران دفاع مقدس چادر نمی‌پوشیدند و یا اینکه در وصیت‌نامه‌های شهدا نامی از آن برده نشده است که در نمایشگاه هیچ جایگاهی برای آن قائل نشده‌‌اید! چرا باید چادر در نمایشگاهی که به اسم لباس دفاع مقدس است، حذف شود؟!

 

نمایشگاه مفهومی لباس دفاع مقدس انتزاعی و تخیلی است. المان‌هایی که زنان جنگ آن را نمی‌شناسند و فقط تخیل طراحان بوده است، اساساً هیچ کاربردی نمی‌تواند داشته باشد. آثار ارائه شده با طراحی اشعار مربوط به دفاع مقدس فقط برای نمایش در نمایشگاه کاربرد دارد. گمان می‌رود هیچ بانوی ایرانی حاضر به استفاده از آن نباشد و باید گفت شعارزدگی این آثار بیش از هرچیزی چشم نوازی می‌کند.
نوع مطلب : خبر، عکس، 
برچسب ها : حرکت خزنذه برای حذف چادر به نام دفاع مقدس +عکس،
لینک های مرتبط :


انتشار جلد دوم خاطرات شهیدی که از خواست گمنام بماند

عناوین منتشر شده از گروه شهید ابراهیم هادی در فراکتاب عرضه شده است؛ از جمله این آثار می‌توان به کتاب پرمخاطب «سلام بر ابراهیم» اشاره کرد.

به گزارشسفیران سلسله الذهب نیشابور،«سلام بر ابراهیم» کتابی است که در قالب زندگینامه‌ای مختصر و 69 خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقود الاثر ابراهیم هادی منتشر شده است.

 

این نوشتار حاصل بیش از 50 مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است که همگی نگارنده را در گردآوری این مجموعه ارزشمند یاری رساندند.

 

پس از تعامل با مؤسسه شهید ابراهیم هادی، نسخه دیجیتال این کتاب در فراکتاب عرضه شده است.

 

این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های چندماه اخیر است که تا پایان تعطیلات نوروز 96 با 35 درصد تخفیف نسبت به نسخه چاپی با قیمت 4800 به مخاطبان فراکتاب عرضه خواهد شد.

 

همچنین از 22 بهمن سال جاری جلد دوم این کتاب نیز وارد بازار کتاب شده است.

 

شهید هادی در یکم اردیبهشت ماه سال 36 دیده به جهان گشود و پس از 27 سال زندگی پر فراز و نشیب، در عملیات والفجر مقدمّاتی در منطقه فکه، بیست و دوم بهمن سال 61 به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و همانطور که از خداوند می خواست، پیکر پاکش در کربلای فکه گمنام ماند... .

 

علاقه مندان می‌توانند نسخه اندروید این کتاب را از فروشگاه‌های فراکتاب، گوگل پلی و کافه بازار دریافت کنند. همچنین کتاب‌های گروه شهید ابراهیم هادی نیز در فراکتاب در حال عرضه شدن است.
نوع مطلب : شهدا شرمنده ایم، خبر، 
برچسب ها : انتشار جلد دوم خاطرات شهیدی که از خواست گمنام بماند،
لینک های مرتبط :


عکس/ کیک جشن تولد ۴۵ سالگی یک شهید

به گزارش سفیران سلسله الذهب نیشابور،مراسم جشن تولد 45 سالگی شهید «غلامرضا برزگر» با حضور مادر و برادر شهید، محمد مهدی همت فرزند شهید همت و جمعی از دانش‌آموزان دختر مدارس منطقه 13 تهران در بهشت زهرا(س) برگزار شد.

http://media.jamnews.ir/larg1/1395/12/04/JamNewsImage19081264.jpg

http://media.jamnews.ir/larg1/1395/12/04/JamNewsImage19081448.jpg

http://media.jamnews.ir/larg1/1395/12/04/JamNewsImage19080460.jpg

http://media.jamnews.ir/larg1/1395/12/04/JamNewsImage19081606.jpg

http://media.jamnews.ir/larg1/1395/12/04/JamNewsImage19080954.jpg

http://media.jamnews.ir/larg1/1395/12/04/JamNewsImage19081378.jpg
نوع مطلب : شهدا شرمنده ایم، خبر، عکس، 
برچسب ها : عکس/ کیک جشن تولد ۴۵ سالگی یک شهید،
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 4 )    1   2   3   4   
مطالب اخیر
موضوعات
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

سفیران سلسله الذهب نیشابور

شکوه سرخ

هیئت رزمندگان اسلام نیشابور

موسسه قرآنی سلسله الذهب خراسان رضوی

شهدای گمنام نیشابور

مجمع حامیان ولایت نیشابور

 شاهدان سلسله الذهب نیشابور .شهدای مسجدجامع نیشابور

شهیداندرود

یاران عاشق . شهدای ینگجه سرولایت نیشابور

مدرسه عشق

شهدای اصناف وبازار یاران سلسله الذهب

سفیران نبی اکرم شهدای شهرک بهداری وفرهنگیان نیشابور

شهدای فدیشه نیشابور

شهدای بار

شهیدان خروین ( فرستادگان رضا )

ستارگان خاک باغشن

شهدای خرمبک

سردار شهید نورعلی شوشتری

سردار شهید عبدالحسین برونسی

سردار شهید محمد جواد مهدیان پور

سردار شهید علی دشتی

سردار شهید علی اکبر بشنیجی

سردار شهید محمد علی قدمیاری

سردار شهید کریم اندرابی

سردار شهید حسین دهنوی

سردار شهید محمد حصاری

سردار شهید عباس یوسفی

سردار شهید احمدرضا رحمتی

سردار شهید سید احمد عابدی

سردار شهید سید قاسم موسوی

سردار شهید ابراهیم رودیان

سردار شهید محسن قاضی

سردار شهید عباس خواجه بچه

سردار شهید محمد ابراهیم دامنجانی

سردار شهید سید محمود حسینی ادیب

سردار شهید محمد علی فخریان

سردار شهید همتی

سردار شهید عباسعلی دهنوی

سردار شهید علی اصغر اسدی

سردار شهید علی صادقی

سردار شهید غلامرضا باخدا

سردار شهید رمضانعلی پیرانی

سردار شهید ابوالفضل غفورزاده

سردار شهید حسن فیوجی مقدم

سردار شهید قربانعلی سرچاهی

سردارشهید سیداسماعیل حسینی ثانی

سردار شهید محمد صادق قدسی

سردار شهید احمد ترشیزی

سردار شهید مصطفی مشکیان

  امیر خلبان شهید عزیز الله جعفری

www.rovzane.com
سایت رسمی سربازان اسلام; www.sarbazaneislam.com
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic